Завершальні заходи в рамках мультиплікації досвіду у Львівському вищому професійному художньому училищі

У Львівському вищому професійному художньому училищі завершується серія семінарів-практикумів, майстер-класів за затвердженою програмою теоретичних сесій та практичних воркшопів, що спрямовані на всебічний обмін вміннями та навичками з підготовки фахівців малярної справи.

Протягом першого тижня листопада учасники мультиплікаційних заходів з удосконалення професії «Маляр», що відбувалися за сприяння німецького Фонду Ебергарда Шьока, практикувались у створенні та нанесенні різноманітних малярних креативних технік. Опорядження поверхонь, завершення робіт на окремих стендах супроводжувались супервізією та консультуванням експертів у малярній справі: Андреасом Тобіасом (фаховий керівник проєкту «Маляр»), Тамарою Федечко (експерт проєкту) та Маряном Лубанем (технолог фірми Caparol Lviv).

Під час проведення семінарів та теоретичних сесій викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання Львівського вищого професійного художнього училища, Київського професійного коледжу «Синергія», Вищого професійно-художнього училища №5 м. Вінниці та Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» мали змогу обговорити особливості організації підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців будівельної справи у своїх навчальних закладах, поділитися уявленнями про майбутній перебіг проєкту з професії «Маляр» в цілому, а також в залежності від можливостей та умов кожного окремого навчального закладу, а також обговорити структуру та організацію професійних іспитів.

Усі учасники німецько-українського семінару отримали сертифікати з проходження Модуля 9 «Сучасні спеціальні техніки», а також величезний багаж нових знань та вмінь, які вони зможуть використати у своїй професійній діяльності.

Захід був проведений із дотриманням карантинних вимог.

Меню