Заняття з арт-терапії

29.09.2021 р. в ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбулось заняття з арт-терапії, яке провела практичний психолог училища Ольга Біщук з учнями, які проживають в гуртожитку. В проведенні заняття, яке проходило в кімнаті дозвілля гуртожитку, взяли участь учні груп №1, №201, №202, №302, №234, №136. До заняття з арт-терапії здобувачі освіти підготувались, маючи зі собою папір і фарби, кольорові олівці.
У вступному слові Ольга Павлівна розповіла учнівській юні про арт-терапію, як вид мистецтва заради пізнання самого себе, основою якого є творчість. Практичний психолог Біщук О.П. акцентувала увагу присутніх на тому, що арт-терапія допомагає краще зрозуміти власні бажання, емоції та допомагає справлятися з психологічними труднощами. Ольга Біщук запропонувала учням виразити свої емоції, які вони відчувають в даний момент, на папері. Учні роздумували, прислухаючись до свого внутрішнього стану, аби відобразити його в малюнку… Показуючи присутнім свої роботи, здобувачі освіти уважно слухали один одного, по черзі говорили про емоції, коротко, лаконічно акцентуючи увагу на тому, що відчували, дивлячись на малюнок. Ольга Павлівна, уважно вислуховуючи учнів, та, беручи активну участь в обговоренні, делікатно підвела учнівську юнь до розуміння того, що арт-терапія справді допомагає краще зрозуміти себе, зокрема свій внутрішній стан крізь призму емоцій та спонукає до його (внутрішнього стану) глибшого осмислення.
Проведене практичне заняття досягло своєї мети, адже викликало в учнів емоційне піднесення, зокрема, зацікавленість та вплинуло на мислення молоді, зокрема, збагатило здобувачів освіти досвідом самостійних роздумів. Відтак, це був позитивний досвід, який учнівська юнь здобула впродовж заняття.
«Пам’ятаймо, що арт-терапія допомагає аналізувати свій психоемоційний стан через малюнок, здатна зменшити психологічне навантаження, втому, стрес та підвищує впевненість у собі», – сказала психолог училища О. П. Біщук, підсумовуючи заняття (Текст – Любов Сокіл)
Меню