Тиждень туризму та краєзнавства

З 20 по 27 вересня у Львівському вищому професійному художньому училищі відбувалися різноманітні теоретично-пізнавальні, екологічно-зорієнтовані, цікаво-розважальні, краєзнавчо-наповнені та патріотично-зорієнтовані заходи в рамках Тижня туризму та краєзнавства.
Організований викладачем географії Наталею Турчиняк предметно-методичний тиждень згуртував учнів, викладачів, класних керівників груп, майстрів виробничого навчання навколо питань обізнаності з географічними, демографічними, картографічними даними, проблемами екологічного характеру.
Тиждень був наповнений подіями різного характеру: географічні ігри (“Щасливий випадок”, “Туризм, спорт, довкілля”), конкурси з розв’язування кросвордів, загадок (“Най…най…най… у світі), переглід еколого-спрямованих фільмів та роликів (“Дім: побачення з планетою”), збір мукулатури, прибирання закріплених територій (акція до Дня екології “Чисте довкілля, життя без сміття”), туристичний квест (“З Україною в серці”). Родзинкою Тижня став конкурс презентацій “Візитка країни”, на якому студенти мали змогу проявити свої акторські, ораторські, презентаційні вміння та представити одну з обраних на організаційній лінійці країн.
Тиждень туризму та краєзнавству виявився надзвичайно продуктивним та цікавим завдяки організатору, активній участі та роботі учнівського та педагогічного колективу (Текст – Діана Фургало).
Меню