Збори в навчальних групах на тему: «Безпека життєдіяльності учнів під час навчально-виховного процесу в освітньому закладі»

Згідно плану навчально-виховної роботи ДНЗ «Львівське ВПХУ» в перших числах вересня 2021 н.р. проведено збори в навчальних групах на тему: «Безпека життєдіяльності учнів під час навчально-виховного процесу в освітньому закладі», зокрема, було проведено наступні години спілкування класного керівника з учнями навчальних груп:
– група №102 (за професією «Живописець, флорист») класний керівник Дуфанець О.О.;
– група №3 (ОКР «молодший бакалавр» за спеціальністю «Дизайн») куратор Гірняк М.М.;
– група №2 (ОКР «молодший бакалавр» за спеціальністю «Дизайн») куратор Котула Р.М.
В проведені зборів взяли участь голова м/к класних керівників і вихователів Сокіл Л.С. та інженер з охорони праці Трухан М.А.
Л. Сокіл акцентувала увагу учнів на особливостях сьогоднішніх реалій освіти, зокрема, в загальних рисах нагадала молоді про дотримання правил поведінки в умовах пандемії. Любов Сокіл наголосила на тому, що нагальною потребою сьогоднішнього дня є попередити учнівську юнь та захистити її від загроз, які чатують на неї в соціальних мережах. Відтак, класні керівники говорили з учнями не тільки про правила поведінки в соціальних мережах, а й про інформаційну безпеку.
Інженер з охорони праці Трухан М.А. провів з учнями бесіди, спрямовані на те, аби гарантувати безпеку життєдіяльності учнів під час навчально-виховного процесу в освітньому закладі та запобігти проявам усіх видів травматизму на дорозі. Михайло Трухан наголосив на тому, що знаючи безпечність молоді, і беручи до уваги те, що училище розташоване поряд з автомобільною трасою, доречно ще раз нагадати правила дорожнього руху, не дотримання яких спричиняє виникнення небезпечних випадків на дорозі, що загрожує безпеці учасників дорожнього руху. Відтак, говорили про альтернативні види громадського транспорту, що так актуально сьогодні, коли молодь пересідає на велосипеди, електросамокати та обговорювали небезпечні ситуації, що інколи виникають на дорогах, переглянули відео і дійшли згоди щодо того, що безпечною дорога додому буде тільки тоді, коли ми будемо уважними та не ризикуватимемо!
Класні керівники провели зі здобувачами освіти вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності учнів під час навчально-виховного процесу. Куратор групи №3 Марія Гірняк розповіла присутнім про навчальний заклад, його структуру (кабінети, лабораторії, майстерні, спорт зали…) та види і джерела небезпеки в навчальних приміщеннях, спорт залах … та наголосила на необхідності дотримання учнями правил безпеки.
Класний керівник групи №102 Дуфанець О.О. обговорювала з учнями нового набору правила поведінки під час навчально-виховного процесу та з’ясовувала обставини і причини найбільш характерних нещасних випадків, що стаються в навчальних закладах. Про побутовий травматизм та його попередження говорила з учнями куратор групи №4 Котула Р.М.
Про вимоги пожежної та електробезпеки нагадав учням М. Трухан. Та попросив здобувачів освіти бути уважними. «Пам’ятаймо, що безпека життєдіяльності – це наше життя!» – сказав М.А. Трухан, підсумовуючи бесіду (Текст – Любов Сокіл).
Меню