Обласний семінар психологів та соціальних педагогів

14 вересня на базі Львівського вищого професійного художнього училища за підтримки німецького Фонду Горста Роґуша розпочався обласний семінар психологів та соціальних педагогів професійно-технічних закладів Львівщини. Організовано подію Галиною Михайлівною Дмитришин, методистом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, та Лесею Доскуч,  тренером та представником Фонду в Україні.

Головний доповідач семінару  Екгард Керайн, комерційний директор та тренер Фонду, представив до обговорення тему семінару «Ефективне поводження з конфліктами», а також описав основні напрями діяльності Фонду у сфері професійно-технічної освіти.

На зустрічі ґрунтовно розглядалися питання виникнення конфліктів, психологічних факторів та динаміки конфліктів; вплив стресу та розчарувань на розвиток конфліктів. Учасники обговорювали діагностичні виміри для самодіагностики конфліктів, способи вирішення гарячих та холодних конфліктів. Значна увага була зосереджена питанню виявлення конфліктного потенціалу в команді, медіації та її адаптивності до відповідного ступеня ескалації. Практична сторона семінару містила ознайомлення з психологічними вправами різного характеру, що допомагаю зрозуміти, як діяти, кожній стороні конфлікту.

Меню