Всеукраїнський експеримент «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності»

Львівське вище професійне художнє училище приймає участь у Всеукраїнському експерименті «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності». За сприяння Львівського обласного центру зайнятості, що дбає про розвиток підприємницьких ініціатив серед молоді, На базі училища було проведено серію семінарів, тренінгів, тестувань. З15, 17 та 22 грудня 2020 р. провідні фахівці відділу організації профорієнтації Львівського ОЦЗ Марія Семигіновська та Руслана Воляник, проводили тестування та тренінги з визначення та розвитку підприємницького потенціалу для учнів художнього відділення Львівського ВПХУ.
Учасники тренінгів пройшли тестування на визначення підприємницького потенціалу; навчилися формувати короткі та довгострокові професійні цілі; вивчали мотиваційні стратегії; ознайомились з інструментами Тайм-менеджменту; мали змогу висунути та обговорити власні бізнес-ідеї; розглянули структуру написання бізнес-плану; дізнались про основні сучасні закони маркетингу; досліджували, що таке USP (унікальна торгівельна
пропозиція); аналізували модель маркетингу 3М(Market Messege Medium), що передбачає визначення своєї цільової аудиторії, складення для неї пропозицій та місця їх розміщення, тощо.
Меню