Незабаром: «Вітражне Різдво» у Львові

08.11.2019 р. почався завершальний етап грантового проекту Центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» реалізованого за підтримки Українського культурного фонду. Ми з командою провели фахове обговорення культурно-мистецького проекту, який тривав три місяці, та експерти представили внутрішній моніторинг на брифінгу.

Також протягом листопаду гурткова робота учасників допрофесійної підготовки проходила за власні ресурси, і як стверджує наставник Оксана Дуфанець: «…впродовж навчання вітражної справи учні зуміли так здружитися та згуртуватися, що це уже утворилася творча спілка зацікавлених молодих людей, креативних, юних вітражистів».

Останні заняття були направлені на закріплення вивчених технік і виконання творчої вітражної роботи, згідно «Короткої програми курсу: допрофесійна підготовка учнів вітражного мистецтва» (укладачі Ігор Голуб – координатор, Христина Семанів – креативний менеджер). Погребняк О., Дуфанець О., Гринишин Г. проводили з учнями вправи на композиційні пошуки сюжету та дотримання законів композиції, на кольорово-тональне рішення та кольорознавство, пошук колірної гармонії. Учні навчилися виконувати картони у натуральну величину, поєднувати у своїх роботах різні техніки вітражу.

Одним з ключових моментів по реалізації проекту була підсумкова виставка «Вітраж», яка відбулась 25 жовтня, отримала чимало схвальних відгуків і тривала цілий тиждень. Згодом творчі роботи вітражної експозиції були представлені у виставковому холі ДНЗ «Львівське ВПХУ», де учні художнього закладу, гості, учасники допрофесійної підготовки та їх батьки можуть побачити результати творчих здобутків: розпис вітражними лаками, матування скла, вітраж на мідній фользі та інші вироби. Виставка триває до нового року.

Львів за духом та атмосферою нагадує європейське місто, тому львів’яни уже в листопаді починають підготовку до різдвяних святкувань – прикрашають власні оселі та балкони, крамниці та фасади кав’ярень новорічним декором, а центральні вулички навколо площі Ринок сяють різнокольоровими ліхтариками.

А тим часом проходить підготовка до нової мистецької виставки «Вітражне Різдво», яка буде представлена у арт-просторі Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Організатори виставки Ірина Шекетера (майстер в/н ДНЗ «Львівське ВПХУ») та Христина Семанів (креативний менеджер Центру вітражного мистецтва, майстер в/н ДНЗ «Львівське ВПХУ»).

18 грудня 2019 р., щиро запрошуємо усіх на відкриття виставки, яка триватиме протягом новорічно-різдвяних свят.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню