Обмін досвідом при підготовці та реалізації грантових проектів

30 вересня 2019 року учасники проекту Центру вітражного мистецтва були запрошені на семінар-практикум «Проектний підхід та інновації в контексті інтеграції до європейського простору». Від навчального закладу ДНЗ «Львівське ВПХУ» було делеговано трьох учасників: Надія Іванівна Луб (голова профспілки закладу), Ігор Михайлович Голуб (викладач, координатор ЦВМ), Христина Ігорівна Семанів (майстер в/н, креативний менеджер ЦВМ).

Семінар-практикум проходив у готельно-навчальному комплексі «Гетьман» (вул. Володимира Великого, 50). Відкривав семінар голова Об’єднання профспілок Львівщини – Дацько Роман Михайлович. А лектором був запрошений Омельчук Сергій Іванович – партнер CEASC, проектний менеджер фондів Єврокомісії. Основним завданням семінару-практикуму було визначення пріоритетів для грантових програм. Згідно робочого плану учасники працювали по трьох сесіях. Сесія 1: інструменти пошуку інтернет ресурсів для залучення потенційних грантодавців. Сесія 2: практична робота передбачала аналіз програми грантового фонду, визначення та формулювання проблеми проекту, мети, завдань та методів виконання проекту. Окремим пунктом розглядався бюджет майбутнього проекту та план його реалізації, а також звітність. Сесія 3: створення пілотного проекту на обрану тему (робота аудиторії відбувалася у групах по шість учасників). Загалом у практикумі прийняло п’ять команд (30 чоловік).

Усі команди представили власні пілотні проекти, які були винесені на широке обговорення та консультації з боку проектного менеджера фондів Єврокомісії. Також по завершенні робочого дня було обговорення успішно реалізованих проектів та діяльності в рамках грантових програм.

Координатор Центру Ігор Голуб та креативний менеджер Христина Семанів поділилися набутим досвідом у реалізації грантового проекту, що фінансується Українським культурним фондом – «Створення Центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» для збереження та розвитку культурної спадщини українського вітражу».

Результатом практикуму було визначення ряду ключових аспектів при роботі в майбутньому. Усі учасники були нагороджені сертифікатами від організаторів за пройдену практичну роботу і якісні показники.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню