Презентація веб-сайту Центру вітражного мистецтва

22 серпня стартує презентація офіційного новоствореного веб-сайту в рамках співпраці з Українським культурним фондом по проекту «Створення центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» для збереження та розвитку культурної спадщини українського вітражу».

До початку проекту координатором Голубом І.М. та креативним менеджером Семанів Х.І. уже була розроблена чітка схема структури майбутнього веб-ресурсу. Спільними зусиллями з керівником проекту Криворучко К.В. та представником компанії InvizioGroup (м. Львів, вул. Роксоляни, 25) погодили фінальний онлайн-макет сайту.

Сайт доступний за адресою lvphu.org.ua та містить основну інформацію по проекту.

На сайті Центру вітражного мистецтва ви зможете дізнатися повну інформацію по проекту: сутність та актуальність, мету, основні завдання та цілі, очікувані результати (короткострокові та довгострокові). Також ви зможете детальніше познайомитися з учасниками проекту, побачити портфоліо творчих робіт (від оригінальної біжутерії та прикрас до масштабних виробів в інтер’єрі).

В рамках програми «Н.О.Р.Д.» буде здійснюватися і впроваджуватися система допрофесійної підготовки, яка розрахована на цільову аудиторію учнів 8-9 кл., для поширення досвіду і допомогу майбутнім абітурієнтам Львова та області обрати професію вітражника. Ми втілимо під час навчання повний екскурс від історичних аспектів вітражу на території Західної України, розкажемо в чому його автентичність і яка складова Європейського мистецтва. Введення вітражних елементів у дизайні інтер’єру, в проектуванні виробів, у сакральному мистецтві та сувенірній продукції. Усі заходи та поетапність проходження навчання будемо висвітлювати на сайті.

Програма «Додаткова допрофесійна освіта дітей» розроблена в рамках проекту та у відповідності до діяльності ДНЗ «Львівське ВПХУ» у напрямі підготовки кваліфікованих робітників за професією вітражник згідно з ДСПТО 7135 DI 26.10-2014. За цією професією учням 8-9 кл., випускникам ЗОШ, надаються базові знання та навички, які дають можливість самостійно працювати та удосконалювати їх у подальшому у вищих навчальних закладах.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню